Pokud nejsme spokojeni s našimi přírodními nehty, je možné nechat si vytvořit nehty umělé. Manikúra a modeláž nehtů k sobě mají poměrně blízko. Obě zkrášlovací metody se obvykle provádějí ve stejných studiích a salónech. Velké množství žen trendu umělých nehtů propadlo a kombinují manikúru a modeláž nehtů. Umělé nehty totiž mají několik výhod. Vypadají velmi krásně a elegantně. Zároveň o ně téměř vůbec nemusíme pečovat a provádět manikúru. Stačí pouze jednou měsíčně navštívit Vaši manikérku, která Vám modeláž nehtů doplní.

 

 

 

 

 

Při nehtové modeláži používám UV gely, což jsou světlem tvrzené umělohmotné systémy. Na nehet se nanáší několik vrstev gelu, které se vytvrzují v uv lampě. K prodloužení délky nehtu používám tzv. tipy, které postupně odrůstají a v ideálním případě se po čase zpevňuje pouze přírodní nehet.

Nehty lze také různě zdobit a zvýrazňovat pro různé příležitosti. Tuto službu označujeme jako nail art. Nejjednodušší variantou zdobení modeláže nehtů je francouzská manikúra. Dále je možné použít různé ozdobné kamínky, samolepky, razítka či ručně malované dekory.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nehtová modeláž UV gelem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                zpět na hlavní stranu